V Tednu otroka smo v Beli skupini dobili prav posebno gostjo. Obiskala nas je “Gospodična Besedična”, ki je otrokom predstavila kako pomembne so besede. Brez njih bi bilo naše življenje veliko težje. Brez njih bi težje izrazili svoje želje, čustva in misli, kar smo spoznali  tudi z igro pantomime. Otroci so v zgodbah in vsakdanjih dejavnostih iskali “nove” in zanimive besede. Narisali so jih in z njimi okrasili kotiček Zakladnica besed, kjer so naredili tudi dom za Besedično. Na različne načine in z raznolikimi materiali so zapisovali črke in besede. Predvsem pa smo spoznali, da lahko s pogovorom rešimo marsikatero težavo. Razvijali so strpen in prijateljski odnos z vrstniki ob simbolni in prosti igri.