V oktobru smo za otroke starejših skupin pripravili Želodkov jesenski piknik. S pomočjo staršev, ki so prispevali kostanj, sadje in domači sok, ter dedkov in babice, ki so se nam pridružili ob peki kostanja. Otroci pa so po skupinah  pripravili svoje stojnice z dobrotami. Seveda smo si že prej izdelali tudi denarnice in poseben denar s katerim so si na stojnicah “kupili” svojo najljubšo dobroto. Lahko pa so se preizkusili tudi v vlogi branjevke ali branjevca. Ves dopoldan smo tako preživeli na vrtčevskem igrišču, kjer so se otroci lahko igrali igre iz naravnih materialov, družili s prijatelji, zaplesali ob glasbi ali si ogledali postopek peke kosanja. Preživeli smo krasno dopoldne in tudi slabo vreme nam ni pokvarilo druženja.

Še enkrat hvala vsem staršem in starim staršem, ki ste man pomagali pri pripravi tega dogodka.

Dostopnost