V naši skupini smo imeli prav poseben obisk. K nam je prišla Mateja Kadilnik mag. farm. in njena pomočnica. Ga. Mateja vodi lekarno na Dobrni. V skupino sta prinesli medvedka, ki je zbolel. Otrokom sta preko zanimivih delavnic predstavili nekaj načinov za krepitev zdravja. Najprej smo skupaj skuhali čaj za lajšanje kašlja, izdelali smo si domači sirup iz črne redkve in medu. Otrokom pa sta predstavili tudi eterična olja in iz njih naredili inhalatorje, ki so si jih lahko odnesli domov. Otroci so v delavnicah uživali in se naučili veliko novega. Ob koncu pa so v dar prejeli tudi sok za krepitev imunskega sistema in pastile za lajšanje bolečega grla.

Ga. Mateji Kadilnik se zahvaljujemo za sodelovanje in se že veselimo prihodnjih srečanj.