Vsak otrok je edinstven. Vsak starš je edinstven. Vsak vzgojitelj je edinstven. EDINSTVENO JE TUDI VSAKO UVAJANJE. Otroci so se hitro navadili na nov prostor in igralne kotičke, ki smo jim jih pripravili. Vsak dan se kaj posebnega dogaja. Včasih je to samo plesanje ob glasbi, spet drugič prepevanje. Najbolj privlačen kotiček je seveda bazen z žogicami, kamor redno zahajajo. Ves čas pa na spontan način razvijajo svoje gibalne sposobnosti, skušajo na verbalen ali neverbalen način izraziti svoje želje in potrebe. Med otroki se že pojavljajo prve medsebojne interakcije skozi igro in igralna sredstva. Veliko je cartanja in dnevi zelo hitro minevajo. Praznovali smo že prvi rojstni dan s podajanjem umetne svečke preko rajalne igre in počasi uvajamo dejavnosti z vseh področij kurikula ter usvajamo proces poteka dnevne rutine naše skupine. Res nam je lepo.